Hurtownia pokryć dachowych Mluksus oferuje gonty bitumiczne, papy, blachodachówki.
ikona Zadzwoń
+48 500 840 000
ikonaPn-Pt: 8:00 - 17:00
Sobota: nieczynne
ikona Biuro handlowe
Kałduny 11c, Bełchatów

O FIRMIE

Istniejemy na rynku od 1998 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Kałduny koło Bełchatowa (przy drodze wojewódzkiej 485 Pabianice -Bełchatów). Dogodna lokalizacja oraz ogromne ekspozycje materiałów (wystawki o łącznej powierzchni ponad 500m2) sprawiają, iż klienci chętnie nas odwiedzają, aby przed zakupem móc sprawdzić "na żywo" jakość proponowanych przez nas materiałów.

 

Obok sprzedaży stacjonarnej, prowadzimy również sprzedaż internetową – swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę a także kraje ościenne.

allegro_logo.png

 

Na każdym etapie robót służymy pomocą oraz fachowym doradztwem naszych pracowników. Bezpłatnie wykonujemy wyceny dachów na podstawie dokumentacji technicznej jak i pomiarów przeprowadzanych przez naszych fachowców. Z uwagi na wąską specjalizację naszej działalności, zapewniamy profesjonalną i kompletną obsługę podjętych przez nas prac – począwszy od wyceny a skończywszy na dostawie materiałów na plac budowy.

Dzięki długoletniej współpracy z firmami kurierskimi, możemy zaproponować Państwu szybką i bezpieczną dostawę zamówionych towarów.

Dla Państwa wygody i aby zapewnić szybkość realizacji zamówień, utrzymujemy wysokie stany magazynowe – NIE JESTEŚMY WIRTUALNĄ FIRMĄ, W KAŻDEJ CHWILI MOŻECIE PAŃSTWO DO NAS PRZYJECHAĆ I OBEJRZEĆ TOWAR.

Oprócz sprzedaży materiałów potrzebnych do wykonania solidnego dachu, świadczymy również usługi w zakresie ich montażu. Nasi dekarze zdobywali doświadczenie w USA i Kanadzie – krajach, które są liderami pokryć bitumicznych.

 

certyfikat1.jpgcertyfikat2.jpgcertyfikat3.jpgcertyfikat4.jpgcertyfikat5.jpgcertyfikat6.jpgcertyfikat7.jpgcertyfikat8.jpg

 

certyfikat9.jpgcertyfikat10.jpgcertyfikat11.jpg

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności